Greitos paskolos internetu palankiausiomis sąlygomis!

Prispaudė kažkokia netikėta problema ir ieškote būtų kaip pagerinti situaciją? Greitos paskolos ko gero būtų vienas iš efektyvesnių sprendimo būdų. Palankiomis sąlygomis pasiskolinti pinigų galima renkantis kredito įstaigą iš mūsų tinklapyje pateiktų pasiūlymų. Norint gauti greitą paskolą internetu, privalėsite atsižvelgti į kredito bendrovės ar sutelktinio finansavimo platformos pateikiamus reikalavimus. Be kita ko, įstatymais domėtis taip pat būtų labai naudinga.

Greitos paskolos internetu išduodamos atitikus visas taisykles, o ne tik dalį reikalavimų

Paskolų teikėjai visada aiškiai pabrėžia, kad jų taisyklės turi būti atitinkamos visiškai. Vienas iš keliamų reikalavimų neatitikimas ir viskas – paskolos gauti nepavyks. Pavyzdžiui, kai asmuo bando skolintis nurodydamas klaidingus duomenis, natūralu, kad kredito įstaiga tai pastebi ir tokiam žmogui jokios paskolos nesuteikia. Vienas iš keliamų reikalavimų – tikslių duomenų pateikimas. Neišvengsite informacijos slėpimo. Bandydami sukčiauti ar nurodyti neteisingą informaciją, paprasčiausiai sumenkinate savo skolinimosi galimybes.

Kalbant apie pagrindinius reikalavimus, turite žiūrėti ar atitinkate pagrindines taisykles:

  • Amžiaus ribojimą. Kai kurių paskolų teikėjų reikalavimas yra turėti daugiau nei 18 ar net 20 metų.
  • Pajamos turi būti gaunamos ne trumpesnį nei 4 mėnesių laikotarpį. Kai kurios paskolų bendrovės netgi nepriskaičiuoja asmens pirmų trijų mėnesių, jeigu jie yra bandomajame laikotarpyje.
  • Asmuo turi būti sąžiningas ir susimokėjęs visas įmokas. Vėluojantys atsiskaityti su kitais paslaugų teikėjai yra laikomi prastos reputacijos.
  • Prasiskolinęs asmuo, kuris turi reikalų su antstoliais, neturėtų vargintis – jo kredito paraiška bus atmesta.
  • Paskolos norintis asmuo turi būti nuolatinis Lietuvos Respublikos gyventojas. Užsieniečiai negauna paskolų mūsų šalyje, nebent taikomos kažkokios išimtys, kurios nieko bendro neturi su vartojimo kredito įstatymu.

Greitos paskolos internetu suteikiamos pagal specifinius reikalavimus, bet reikia paminėti, kad kredito teikėjai turi dar ir savų reikalavimų. Jie gali nurodyti griežtesnes sąlygas už tas, kurios apibrėžiamos įstatymuose ar Lietuvos banko nustatytuose mokumo vertinimo nuostatuose.

Jeigu jums reikalinga greita paskola palankiausiomis sąlygomis, tuomet labai atsargiai vertinkite pasiūlymus ir taip pat atsižvelkite į savo padėtį. Ne visi kredito teikėjai gali jums padėti.

Vartojimo kreditų palyginimas:

Kreditas:
Terminas:
Filtruoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Rasti kreditų pasiūlymai
Rastas vienas kredito pasiūlymas
Nerasta nei vieno kredito pasiūlymo
Daugiau rezultatų