Vartojamosios paskolos

Vartojamosios paskolos įvairiausių poreikių tenkinimui šiuo metu teikiamos su galimybe įmokas mokėti kelerius metus ar tiesiog mėnesius. Pasirinkus paskolos sumą, turite galimybę nustatyti norimą kredito grąžinimo terminą. Tada matysite skaičiuoklės grąžinamus rezultatus – mėnesio įmokos dydį, mokėjimo periodą, metines palūkanas bei kitą informaciją, kurią pateikia kreditorius. Tačiau, reikėtų žinoti, kad tokios paskolos internetu ir išdavimo vietose suteikiamos tam tikra tvarka.

Vartojamosios paskolos asmenims su dideliais įsiskolinimais – nesuteikiamos

Kadangi vartojimo kredito įstatymas yra labiausiai reguliuojantis paskolų rinką, reikia žiūrėti ką jis sako dėl kreditingumo vertinimo. Tai reiškia, kad kreditingumo vertinimo niekas neišvengia. Jo metu apžvelgiama kokioje situacijoje yra klientas. Jeigu jis turi gausybę įsiskolinimų, kurių nesugeba padengti laiku, tuomet vartojimo paskolos jis negalės gauti. Net ir labai menki įsiskolinimai sukels daugybę kliūčių norintiems naujos paskolos.

Ieškantiems kredito, kuriuo būtų galima padengti turimas skolas, nereikėtų dairytis į vartojimui skirtas paskolas. Trumpai tariant, vartojamosios paskolos tam ir yra skirtos – vartojimo poreikių tenkinimui. Paskolos, kurios naudojamos turimų skolų padengimui, vadinamos refinansavimo kreditais. Tai du skirtingi dalykai.

Kaip bebūtų, vartojamosios paskolos išduodamos asmenims, kurie:

  • Turi pakankamą pajamų šaltinį, kuris atitinka teisės aktų reikalavimus;
  • Neturi nepadengtų skolų;
  • Nuolatos gyvena Lietuvos teritorijoje;
  • Yra pilnamečiai ir veiksnūs;
  • Nėra bedarbiai;
  • Turi sutuoktinio sutikimą;

 

Kredito įstaigos, bankai bei kitos finansų įmonės, kurios teikia vartojamąsias paskolas, visų pirma, turi gauti licenciją, verstis šia veikla. Jeigu jums reikia paskolos vartojimui, tuomet venkite tokių kreditorių, kurie pinigus skolina nebūdami įtraukti į Lietuvos banko skelbiamą specialų sąrašą. Norint teikti vartojimo kreditus ir paskolas, įmonė privalo būti įtraukta į viešą vartojimo kredito davėjų sąrašą. Tai reiškia, kad įmonei pirmiausia teks kreiptis į Lietuvos banką ir įgyvendinti jo keliamus reikalavimus.

Lietuvoje vartojamosios paskolos teikiamos su užstatu ir be jo. Su turto įkeitimu siūlomos paskolos yra šiek tiek naudingesnės – jos suteikiamos ilgesniam laikui. Taip pat paskolos su užstatu suteikiamos mažesnėmis palūkanomis. Kiekvienas asmuo turi pats tinkamai įvertinti kokia paskola geriausia būtų būtent jam.

Vartojimo kreditų palyginimas:

Kreditas:
Terminas:
Filtruoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Rasti kreditų pasiūlymai
Rastas vienas kredito pasiūlymas
Nerasta nei vieno kredito pasiūlymo
Daugiau rezultatų