Automobilių lizingas

Nenorite pirkti seno transporto? Norite geresnės būklės, bet tam nėra pinigų? Automobilių lizingas yra dažnas reiškinys Lietuvoje, o svarbiausia – tai tikrai yra puikus sprendimas. Norint įsigyti geresnės būklės transportą, nebūtina iš karto turėti labai didelę pinigų sumą. Įsigyti automobilį ar kitą transporto priemonę galima renkantis paskolas arba lizingo paslaugas siūlančias įmonės. Aiškiau kalbant, automobilius lizingu pirkti dažnai yra netgi geriau nei iš karto mokant visą sumą.

 

 

 

Automobilių lizingas turi būti pasirenkamas adekvačiai vertinant pasiūlymus

Kai kuriais atvejais gyventojai apsigauna rinkdamiesi bet kokius pasiūlymus. Tai reiškia, kad dažnai susigundoma pirkti automobilius kas mėnesį mokant dideles ar mažesnes įmokas. Bet, ne visada toks pasirinkimas būna naudingas žmogui. Perkant automobilį lizingu, iš pradžių reikia įvertinti jo kainą, kuri bus sumokama baigiant mokėti įmokas. Jeigu pasirenkama automobilį pirkti kas mėnesį mokant įmokas ir terminą sudarys kokie penkeri metai, turite pasižiūrėti ar įmokos yra adekvataus dydžius. Pasižiūrėkite į palūkanos dydį ir t.t. Turite suskaičiuoti kiek iš viso sumokėsite. Tada matysite ar už automobilį permokėsite ar ne.

Kai kurios bendrovės siūlo paskolas būtent automobilių įsigijimui, o geriausia tai, kad kai kurios iš jų taiko labai žemas palūkanas. Pavyzdžiui, Lietuvoje yra siūlomas automobilių lizingas, kuomet palūkanos yra mažesnės nei metinė infliacija šalyje. Tad, kalbant finansiniais terminais, pirkti automobilį lizingu būtų naudingiau nei mokant visą sumą iš karto. Pabrėžiama, kad dar visada reikia įvertinti papildomus mokesčius.

Kaip bebūtų, automobiliai lizingu pardavinėjami ne visiems žmonėms. Lizingo paslaugos skiriasi nuo vartojimo kreditų. Mat, vartojimo kreditai yra finansinė paslauga, o automobilio pirkimas – pagrindinių poreikių patenkinimas. Tad, perkant transportą lizingu, bus atsižvelgiama į jūsų pajamas, bet jos bus vertinamos šiek tiek nukrypstant nuo įprastos tvarkos. Žinoma, jeigu jūs pajamų negaunate, jokia lizingo paslaugą teikianti įmonė nesutiks su jumis sudaryti sutarties.

Automobilius lizingu įsigyti galima gana paprastai ir nebūtina ieškoti kažkokių specializuotų finansų bendrovių. Kai kurie skelbimų portalai jau nurodo įmones, kurios sutiks būti tarpininku perkant automobilius išsimokėtinai.

Kreditų automobiliui palyginimas:

Kreditas:
Terminas:
Filtruoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Rasti kreditų pasiūlymai
Rastas vienas kredito pasiūlymas
Nerasta nei vieno kredito pasiūlymo
Daugiau rezultatų