Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos yra tos, kurios išduodamos ilgesniam nei 3 mėnesių laikotarpiui. Šiuo metu paskolos teikiamos iki penkerių metų terminui. Priklausomai nuo paskolos rūšies, dydžio ir palūkanų, kiekvienam klientui skolinimosi sąlygos būna kiek skirtingos. Norint sužinoti kokio dydžio ilgalaikę paskolą galite gauti jūs, pasižiūrėkite ką siūlo mūsų nurodytos kredito įstaigos ir ne tik.

Dabar ilgalaikės paskolos suteikiamos labai pigiai ir įvairiais tikslais

Dažnai žmonės skolinasi ilgam laikui ne dėl to, kad skolas grąžinti būtų lengviau, o dėl to, kad ilgalaikių kreditų palūkanos yra mažesnės. Kalba eina apie palyginimą su trumpalaikėmis paskolomis. Trumpalaikės paskolos yra be galo brangios ir ne visiems žmonėms verta jas imti. Ilgalaikių paskolų palūkanos dažnai siekia vos kelis procentus per metus, bet aišku – viskas priklauso nuo to, kur bus skolinamasi.

Yra bendrovių, kurios suteikia ilgalaikes paskolas gana aukštomis palūkanomis, tačiau yra tokių, kurios nustato kelis kartus mažesnes. Tai reiškia, kad ir tikimybė gauti ilgalaikę paskolą kiekvienoje vietoje yra skirtinga. Pavyzdžiui, pasirinkus įmonę, kuri taiko didžiausias palūkanas, skolintis bus sunkiau, nes sunkiau bus atitinkamos sąlygos dėl pajamų gavimo. Tai reiškia, kad jūsų pajamos negalės būti tokios mažos, kad nepadengtumėte įmokų, ir kad neliktų pinigų pragyvenimui.

Įstatymai numato ribą, kuri nubrėžiama skaičiuojant kiek asmuo gali išleisti pinigų kreditų įmokoms mokėti. Ta riba yra 40 procentų tvarių pajamų. Tad, kokia maksimali mėnesio įmoka gali būti mokama – nesunku paskaičiuoti. Reikia savo vidutinį mėnesio atlyginimą padalinti iš šimto ir dauginti iš 40. Tada ir gausite realią ribą. Kuo didesnės palūkanos, tuo didesnė įmoka, tad natūralu, kad iš tokių bendrovių skolintis bus sunkiau.

Ilgalaikės paskolos bedarbiams išvis neturėtų būti aktualios. Lietuvos įstatymai numato, kad bedarbiai asmenys neturi teisės gauti greitų paskolų. Norint gauti paskolą, svarbu gauti pajamas, o bedarbiai jų negauna. Nereikia pamiršti, kad tie patys įstatymai numato, jog tos pajamos turi būti dar ir tvarios. Tvarios pajamos yra tos, kurios gaunamos nuolatos, o tai gali būti darbo užmokestis.

Jeigu jums reikia ilgalaikės paskolos, pirmiausia apskaičiuokite savo skolinimosi galimybes.

Kreditų būstui palyginimas:

Kreditas:
Terminas:
Filtruoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Rasti kreditų pasiūlymai
Rastas vienas kredito pasiūlymas
Nerasta nei vieno kredito pasiūlymo
Daugiau rezultatų