Kreditai bedarbiams

Mėnesio eigoje pritrūkus pajamų bazinių poreikių tenkinimui, tenka ieškoti sprendimų kaip išsisukti iš padėties? Kreditai bedarbiams būtų labai paprastas būdas išvengti finansinio chaoso, bet reikia suprasti – Lietuvoje nedirbantiems asmenims paskolos neišduodamos. Galiojanti tvarka draudžia išduodi vartojimo kreditus bei paskolas asmenims, kurie neturi darbo ar kito tvarių pajamų šaltinio. Asmuo, kuris užimtumo tarnyboje yra registruotas kaip bedarbis, yra priskiriamas prie tų, kurie tiesiog pajamų negauna.

Kreditai bedarbiams negali būti išduodami jau gana ilgą laiką

Jau daugiau nei keleri metai, kaip bedarbiai asmenys negali gauti jokių paskolų. Tačiau, per tą laiką informacijos, ką tokiems asmenims reikėtų daryti, nėra pateikta daug. Pagrindinis būdas, padėsiantis išspręsti finansinius sunkus – pajamų šaltinio susikūrimas. Logiška, kad tik pajamų gavimas leis gauti paskolas, bet aišku – tos pajamos negali būti bet kokio dydžio. Tad, jeigu tikitės gauti paskolą ateityje ir galvojate ką turite daryti, tiesiog atminkite, kad reikia atsikratyti bedarbio statuso.

Kalbant apie paskolas bedarbiams, reikia akcentuoti ir faktą, kad netekus šio statuso, skolinimosi galimybės nesikeičia. Bedarbis asmuo turi išsiregistruoti iš ieškančių darbo registro. Jis turi susirasti pastovų darbą ir gauti tam tikro dydžio atlyginimą. Privaloma dirbti ne mažiau kaip keturis mėnesius iš eilės. Mat, pagal juos bus vedamas gaunamų pajamų vidurkis.

Taip pat kai kurios finansų įstaigos nurodo, kad net ir tuo atveju, jeigu asmuo dirba keturis mėnesius, niekas negarantuoja, kad paskola bus išduota. Matote, jeigu jūs kreipsitės dėl didžiulės ilgalaikės paskolos, o jūsų atlyginimas bus menkas, natūralu, kad negalėsite skolintis daug. Kuo mažesnės pajamos, tuo mažesnį kreditą jūs galėsite gauti. Kreditai bedarbiams visai nesuteikiami, bet atminkite, kad ir atsikračius šio statuso, niekas nieko jums dar negarantuoja.

Finansų ekspertai pabrėžia, kad norintiems sužinoti skolinimosi ribas, reikia įvertinti savo pajamas ir imtis paprasčiausio skaičiavimo. Turite gauti tam tikro dydžio pajamas kas mėnesį, kurios atitiktų kreditingumo vertintino nuostatuose esančius reikalavimus. Atminkite ir tai, kad turimi įsipareigojimai irgi yra be galo svarbūs.

Kreditų bedarbiams palyginimas:

Kreditas:
Terminas:
Filtruoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Rasti kreditų pasiūlymai
Rastas vienas kredito pasiūlymas
Nerasta nei vieno kredito pasiūlymo
Daugiau rezultatų