Skolų refinansavimas

Kai visos mėnesio įmokos spaudžia taip, jog neįmanoma laiku jų sumokėti, tuomet geriausias sprendimas – skolų refinansavimas. Ši paslauga yra viena populiariausių Lietuvos finansų sektoriuje. Principas yra paprastas – turimos įmokos sumažinamos skolas perkeliant kitur. Prieš tai asmuo turi susirasti įmonę, kuri perims įsiskolinimus iš kitos bendrovės ar bendrovių. Tada sudaroma sutartis, kad įmokos mokamos naujai įmonei. Kaip tai padeda spęsti problemas – skaitykite toliau.

Skolų refinansavimas tikrai padeda išvengti reikalų su antstoliais

Plačiau kalbant apie skolų refinansavimą, reikia paminėti, kad ši paslauga galima ne visais atvejais. Tai yra viena tų finansinių paslaugų, kuri gali būti teikiama laikantis teisės aktų. Labiausiai atsižvelgiama į vartojimo kredito įstatymą. Grįžtant į pradžią, reikia paminėti kelis pagrindinius aspektus.

Dažniausiai skolų refinansavimas naudingas žmonėms, kurie kas mėnesį moka dideles įmokas su didelėmis palūkanomis. Tokia paslauga naudinga tuo, kad kitos įmonės su laiku mažina palūkanų normas paskoloms. Tad, jeigu jūs mokate dideles palūkanas, perkeliant skolas kitur, atsiranda galimybė mokėti mažesnes įmokas. Tokiais atvejais, kai palūkanos sumažėja, automatiškai sumažėja ir mokėtinų įmokų sumos. Žmogus lengviau sumoka įmokas ir gyvena be didesnio vargo.

Tačiau, skolų refinansavimas, kaip jau akcentuota, prieinamas ne visiems žmonėms. Asmenys, kurie bando skolas perkelti kitur jau turėdami reikalų su antstoliais, tokiomis paslaugomis dažniausiai negali pasinaudoti. Kredito įstaigos bei sutelktinio finansavimo platformų operatoriai nurodo, kad norint refinansuoti skolas, asmuo turi būti švarios finansinės reputacijos. Tai, kad asmuo jau turi reikalų su antstoliais, rodo, kad jis jau vėluoja mokėti įmokas ir jau imtasi teisinių veiksmų. Daugelis kreditorių aiškiai pabrėžia su kokiais asmenimis jie nenori turėti reikalų. Vėluotinų skolų turėjimas – vienas svarbiausių faktorių, nulemiančių neigiamą atsakymą dėl refinansavimo.

Kalbant apie teisės aktus, verta žinoti ir tai, kad visos mokamos įmokos turi būti atitinkančios ribas dėl pajamų gavimo. Trumpai tariant, skolų refinansavimo galimybe pasinaudoti nepavyks, jeigu po perskaičiavimo vis tiek mokėsite įmokas, kurios sudarys daugiau nei 40 proc. jūsų gaunamų tvarių mėnesio pajamų. Be abejo – tai nėra vienintelė taisyklė, kurios bus privaloma laikytis.

Kreditų refinansavimo palyginimas:

Kreditas:
Terminas:
Filtruoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Rasti kreditų pasiūlymai
Rastas vienas kredito pasiūlymas
Nerasta nei vieno kredito pasiūlymo
Daugiau rezultatų